Leírás
200 Ft / kg
25 kg kiszerelésben – 1 zsák 5000 Ft
ha raklap menyiségben van megvásárolva a paletát külön számlázuk
Ártartomány: 5 000 Ft - 215 000 Ft
200 Ft / kg
25 kg kiszerelésben – 1 zsák 5000 Ft
ha raklap menyiségben van megvásárolva a paletát külön számlázuk
| Meret | 1 zsák · 25 kg (200 Ft/kg), 5 zsák · 125 kg (200 Ft/kg), 10 zsák · 250 kg (200 Ft/kg), 15 zsák · 375 kg (200 Ft/kg), 20 zsák · 500 kg (200 Ft/kg), 25 zsák · 625 kg (200 Ft/kg + raklap), 30 zsák · 750 kg (200 Ft/kg + raklap), 35 zsák · 875 kg (200 Ft/kg + raklap), 40 zsák · 1 tonna (200 Ft/kg + raklap) |
|---|

Értékelések
Még nincsenek értékelések.